Pneumatické secí stroje AEROSEM

Pneumatické secí stroje AEROSEM

Secí stroje AEROSEM lze rychle a snadno agregovat se strojem pro zpracování půdy. Trojúhelník s oboustrannými rychlouzávěry zajišťuje bezpečnou agregaci.

Výnos je ovlivněn přesným ukládáním osiva. Nedělitelně s rovnoměrným ukládáním osiva je spojen cíl omezení ztrát osiva. Při vysokých nákladech na kvalitní osivo má šetření zapříčeněné zlepšeným rozmísťováním osiva enormní význam pro ekonomiku daného zemědělského podniku. Konstrukční řada pneumatických secích strojů AEROSEM je na tyto požadavky praxe optimalizována a významnou měrou tak přispívá k hospodárnému používání.

Secí stroje s čelním zásobníkem

U pneumatických secích strojů s velkým pracovním záběrem připojených za traktorem se často překračují maximálně přípustná zatížení nápravy. Tím se přední náprava stává neříditelnou.

Secí stroj AEROSEM F má zásobník osiva, ventilátor a dávkovací ústrojí umístěno před traktorem. Na zadní straně se nachází pouze rozdělovací hlava, semenovody, nosník botek a vlastní botky. Podstatnými klady systému jsou rovnoměrné rozdělení hmotnosti, vynikající manévrovatelnost a o 20 % nižší potřeba výkonu. Řidič traktoru má podstatně lepší přehled o prvcích stroje než u strojů připojených za traktorem. Profesionální stroje pro velké výkonnosti.

Závěs – spolehlivé spojení

  • Secí stroje AEROSEM lze rychle a snadno agregovat se strojem pro zpracování půdy. Trojúhelník s oboustrannými rychlouzávěry zajišťuje bezpečnou agregaci.
  • Secí stroj se na obou stranách odstaví na odstavné patky.

Zásobník osiva – fl exibilní dávkování

  • Zásobník osiva je umístěn tak, aby se hmotnost přesunula do co největší blízkosti traktoru. Tím se více zatíží přední náprava traktoru a zlepší jeho řiditelnost.
  • Velký zásobník osiva se snadno manipulovatelným víkem je chráněný proti účinkům vlhkosti i mechanických nečistot.
  • Nízká výška plnění a velký otvor usnadňují plnění zásobníku. Vhodné i pro plnění osiva pomocí systému BigBag nebo šneku. Nakládací plošina s madlem umožňuje pohodlné plnění.
  • Demontovatelný čechrač ve spodní části zásobníku spolehlivě přivádí každé osivo do dávkovacího válečku.

Pneumatické secí stroje AEROSEM

Pneumatické secí stroje AEROSEM

Pneumatické secí stroje AEROSEM

Zaujaly Vás pneumatické secí stroje AEROSEM? Napiště nám!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

AGRO bazar

Kategorie AgroBazar nabízí
použitou zemědělskou
techniku vhodnou pro menší
farmáře, pro které jsou nové 
stroje finančně příliš náročné.

Přejít na AGRO bazar >>Prodej nafty

35,50 Kč

© 2024, ZEAS, a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑